Як правильно зібратися на фотосесію?

Якщо ви розлучились з хлопцем, шеф на роботі постійно звинувачує в усіх гріхах світу, подруга тільки те й робить що критику, і взагалі, життя здається неповноцінним, заповни його… яскравими фотографіями! Киньте все, одягніть царські наряди, відчуйте себе королевою і вперед, на фотосесію! Але отримати бажаний результат, прекрасні фотографії і задоволення від самого процесу зйомки можливо тільки при правильній підготовці.

6 КОРИСНИХ ПОРАД від професійного фотографа Інни Михайліченко:

1. За один-два дні до фото сесії обов’язково потрібно зустрітися з фотографом, щоб налагодити відносини, обговорити бажання, тему і ідеї для зйомки.

2. Перед майбутньою подією варто гарно виспатися, не пити багато води (щоб не було набряклості), а також провітрити територію вашого будинку.

3. Що стосується макіяжу, якщо він денний, постарайтесь зробити його легким (мінімум тону, пастельні кольори рум’ян і помади). При вечірній зйомці впевнено використовуйте яскраву помаду, нанесіть більш темні тіні, і навіть, мерехтливу пудру з блиском.

4. До зйомки включіть улюблену музику і позуйте перед дзеркалом. Таким чином ви подивитесь і зрозумієте, в якій позі ви подобаєтесь собі найбільше.

5. При виборі кольору одягу не віддавайте перевагу жовтим і зеленим, та як вони дають поганий відтінок на шкірі. Чорнявкам найкраще пасують чорний, коричневий, синій, фіолетовий і білий. З червоним кольором будьте обережні, він підходить не всім власницям темного волосся. Білявкам притаманні голубий, бірюзовий, персиковий кольори. Чорний і білий підходить всім, але якщо це не осіння зйомка, чорний не рекомендується нікому.

6. Якщо ви не визначились зі стилем, в якому хотіли б себе бачити, то фотограф дасть вам пораду.

Розповідає експерт:

«Літом 2012 до мене звернулась одна дівчина з проханням зробити фотосесію, попередивши мене, що воно не фотогенічна. Прибувши на локацію, дівчина була без настрою і в процесі зйомки скута, пояснивши це тим, що це остання спроба зніматися, тому що камера її не любить і всі попередні фото були невдалі. Мені стало відразу зрозуміло як працювати з такою моделлю і моя задача була розкрити її. Зупинивши процес, я відклала фотоапарат і вирішила поговорити з нею про її життя, змусила згадати найкращі моменти, щось смішне, щось сумне. Зазирнувши в минуле, вона почала то щиро посміхатися, то сміятися до сліз, то задумуючись дивилась сторону. Саме в ці хвилини я зафіксувала кадри. Отримавши фото і побачивши себе зі сторони природною, дівчина навіть заплакала від щастя, звільнившись від комплексів, і після цього повернулась до мене іще й іще… Я вважаю, що хороший фотограф повинен бути ще й хорошим психологом. Так що, фотографуйте і отримуйте задоволення!»