Про мне

"Я творю, а значить, я живу" - ця думка не покидає мене з перших днів зародження любові до фотографії. Тепер це частина мого життя. Все почалося в 16, коли на плівковий фотоапарат хотілося зняти все, що мене оточує. Коли гортаючи глянцеві журнали, миготіли красиві фото професіоналів, очі спалахували яскравим вогником, а в душі оселилася мрія.

Важливу роль зіграла художня школа, завдяки якій ще тоді навчилася вкладати в своє бачення предмета значно більше. Плинув час, технології йшли вперед і ось у мене з'явився свій перший дзеркальний фотоапарат. Я відчувала себе дитиною в руках з улюбленою іграшкою, розлучатися з якої не хотілося ні на хвилину. Пристрасть до фото-мистецтва не згасала, і я прийняла рішення пройти повний курс навчання.

Процес вивчення всіх правил і тонкощів, проходження майстер-класів, створення перших робіт - приносило мені масу задоволення і я зробила висновок - це МОЄ. За фахом я психолог і журналіст. І це лише допомагає моєму ремеслу. Навички психології дають можливість зачепити потрібні струнки людини, налаштувати її.

Моїм першим досвідом, як фотографа стала саме дитяча фотографія. До того моменту, я вже сама стала мамою і тому набагато глибше сприймала емоції і ловила їх забавні посмішки. Народження мого маленького дива, допомогло розкритися мені як дитячому фотографу. Світ став сприйматися прекрасніше, і це виразилося на фотографії. Я стала експериментувати, міняти локації, напрямки та жанри. Так і почалася моя діяльність як фотограф. Розвиваючись в цьому напрямку, я відчувала себе подібно чарівникові з паличкою в руках, що зупиняє час.

На даний момент я маю хороший досвід, співпрацюю з декораторами, візажистами, студіями. Основна життєва позиція ніколи не зупинятися на досягнутому!

В фотомистецтві потрібний безперервний процес руху. Змінюється техніка, образи, стилі і, приймаючи це до відома, я відстежую інформацію, освоюю нові напрямки фотомистецтва. Постійно відвідую майстер класи, професійні фотосемінари, школи, виставки, фестивалі. Також я неодноразовий учасник і переможець фотоконкурсів по сімейної фотографії.

Протягом всього часу моїм допінгом була віра близьких, моя завзятість і звичайно ж, відгуки наших рідних і близьких незабутні слова подяки, після яких завжди хочеться творити! Через весь цей час важливо було зробити так, щоб мої роботи, викликали у Вас лише тільки позитивні емоції і довіру.

ИІ нехай Вас не покидають щасливі моменти минулого! З упевненістю можу сказати, я фотографую серцем!

Ви також можете переглянути відгуки клієнтів про мою роботу.