Love Story

Фотосесія лав сторі - це стандартний формат зйомки для закоханої пари. Найчастіше замовляють такі роботи без приводу, для того, щоб відобразити особливий момент життя. Фотограф Love Story під час зйомки повинен виділяти не тільки загальні емоції, але і захоплювати план. Часто фотозйомка лав сторі проводиться на природі. Альтернативою стане робота в професійній студії із застосуванням обладнання, зі світлом, об'єктивами і декораціями. Замовити послуги фотографа можна недорого. Робота фахівця ведеться в Броварах або в Києві. Можливий виїзд за межі міста, в область за попередньою домовленістю.ФОТОСЕССІЯ LOVE STORY - ОСОБЛИВОСТІ ЗЙОМКИФотосесія love story вимагає особливої ​​уваги до деталей. Це не тільки погляд, емоції і жестикуляція. Фотограф тут підбирає правильну позу для пари, щоб створити максимально романтичну атмосферу. Багато в чому створюється інтим, романтика і душевність. Фотосесія love story в студії може бути замовлена ​​для тих, хто хоче отримати фото в особливих декораціях, які будуть заздалегідь обумовлені з професіоналом.Якщо подивитися на поточні фотографії закоханої пари з портфоліо, то можна виділити для себе кращі місця, локації або формати зйомки. Ні для кого не секрет, що найкращі - це осіння або сніжна, зимова природа. У такі моменти розкривається гра фарб, підкреслюється романтична і інтимна атмосфера. Мета любовної історії полягає лише в пам'яті. Це яскраві емоції, які завжди можна буде отримувати при перегляді фотографій.Осіння фотосесія закоханих проводиться не в стандартних місцях. За портфоліо можна помітити, що серед основних локацій присутні не просто ліс, а береги річок, озера, хвойні ліси, кам'янисті освіти. Все це є на території Київської області.Замовляючи фотосесії для закоханих пар в студії, ви можете розраховувати не тільки на доступну вартість, а й вищий професіоналізм. Робота по обробці ведеться на професійних програмах. Ця процедура займає від одного тижня (обговорюється індивідуально)).ЧОМУ ВАЖЛИВО ЗАМОВЛЯТИ ПРОФЕСІЙНУ ФОТОСЕСІЮ В СТИЛІ ЛАВ СТОРІЛюбовні знімки - найважливіший момент у житті. З їх допомогою можна підкреслювати принади відносин в кожній парі. Немає жодної закоханої пари, яка б не хотіла мати професійні фотографії у себе вдома. Будь-яка фотосесія в стилі лав сторі відрізняється індивідуалізмом. Професійний фотограф ніколи не повторює власних композицій, що видно по представленому портфоліо. Зйомки можливі в будь-який час року.Влітку підкреслюється пляжна тематика, восени актуально виїжджати на природу, як і взимку. Моє завдання полягає в тому, щоб знайти для вас не тільки унікальні локації з потрібною атмосферою, але і зробити зі звичайних фото цілий блок романтики, кохання. Спеціальна обробка фото додасть в них родзинку - це ніколи не виглядає занадто помітно.Переваги співпраці:
· Лояльна ціна на професійну зйомку поза містом з виїздом і вивезенням обладнання;

· Широкий досвід роботи в різних умовах;

· Чуттєвість, що дозволяє створювати унікальні романтичні історії на фото.Ціни на роботи залежать від побажань закоханої пари і від умов зйомки (кількість фотографій, місце проведення фотосесії, час роботи). Позитивні відгуки підтверджують той факт, що, будучи професіоналом, я повністю віддаюся роботі.
Тематичні знімки в кафе, фотосесія біля берега річки або біля обриву - все це проводиться з досвідом, практичними і теоретичними знаннями. Щоб поспілкуватися зі мною з приводу зйомок, зв'яжіться через зазначені на сайті контактні дані.