ЯКОМУ СТИЛЮ ВІДДАЄШ ПЕРЕВАГУ САМЕ ТИ?

Фотографія не має меж фантазії. Модні фотомайстри не стоять на місці. Винаходяться нові стилі, композиції, історії. Ми, фотографи, створюємо мистецтво, а ви, за бажанням, стаєте його частиною. Ви зважилися на професійну зйомку, і не знаєте який образ вам підійде?

Адже в процесі фотосесії хочеться, щоб вибухнули емоції, показати свій внутрішній світ, увійти в образ, і звичайно ж, отримати задоволення. Я пропоную вашій увазі 7 популярних видів фотографії, які, можливо, допоможуть вам визначитися і знайти образ до душі.

Ретро

Все нове - добре забуте старе ...
Обираючи ретро- зйомку у вас буде можливість показати шарм і чарівність минулої епохи. Ви перенесете на фото яскраві спогади, якусь таємницю і смуток про давно минулі дні. Створюючи цей образ, пам'ятайте, що важливо не тільки спеціально підібраний одяг і аксесуари, макіяж і зачіска, а й антураж, міміка, настрій, вміння "вжитися" в образ. Також фотографії в стилі минулого століття прекрасно доповнять ваш домашній інтер'єр.

Вінтаж

Відточений часом до блиску ...
Вінтажне фото має схожість з ретро стилем, але все ж має власні відмінності (будь-які предмети побуту минулого в сучасній інтерпретації). Вінтаж розкриє ніжний жіночий образ, підкреслить чарівність жінки. Стиль відрізняється присутністю романтики. Знімки будуть нагадувати наших бабусь в хутрі і розкішних капелюшках. Можна зробити вінтажні фото в присутності стародавніх речей, при цьому недбало накинувши на плечі вузьку шаль і т.д. Ноти ностальгії в вашому альбомі не перестануть радувати ваш погляд.

Гламур

Завжди свято з тобою ...
Фотографії в стилі гламур, в наші дні, можна побачити на сторінках глянцевих журналів. Він ототожнюється з шиком, блиском, сексуальністю, чарівністю, привабливістю. Вам хочеться відчути себе в ролі розкішної "штучки"? Тоді цей стиль для вас! Гламур розширює свої рамки з кожним роком, але пристрасть до розкоші і пишності залишиться назавжди.

Фешн

Якщо мода стала для всіх, значить, вона віджила ...
Відмінною рисою фотографії в даному стилі є створення нереалістичного видуманого образу, який притягує своєю красою і неприступністю. Особлива роль відводиться фешн-макіяжу. Фешн-фотосессія- вигаданий світ, що не відображає об'єктивну реальність. Він може бути, як казковим і веселим, що лякає, так і драматичним. Все залежить від бачення фотографа і вимог замовника.

Кежуал

Свобода думок, свобода по життю, свобода в одязі ...
Якщо ви віддаєте перевагу виглядати стильно і недбало- пробуйте кежуал. В основі - простота, свобода вираження, індивідуальність, зручність, відсутність стереотипів, а іноді навіть несумісність речей. Не забудьте про доповнення до одягу: сумки, шалики, масивні прикраси. Образ не легкий (варто продумати до дрібниць), але дуже цікавий.

Студійна зйомка

Інша реальність...
Інтер'єр студії обмежений, і головним об'єктом стаєте саме ви. Важливою перевагою є повна незалежність від погодних умов і денного освітлення, різноманітність фонів, можливість зробити лаконічні кадри. Для фотографа - це нелегка робота, проте знімки в будь-якому випадку будуть ексклюзивні і таємничі. Адже в кадрі тільки людина, характер і особистість. Отриманий результат - це докладні фотографії, які можна створити в будь-яких інших умовах.

Сексі-фотосесія

Людина одужує, "даючи волю" своєї сексуальності ...
Скромність і вишуканість? Геть! На передньому плані чуттєвість, високий каблук, губи, очі. Цей стиль підкреслює всю красу жіночого тіла. Тут будуть доречні спокусливе білизна, корсети, плаття з глибоким вирізом. Але найважливішим залишається ваш погляд. Це та сама тонка межа, яка часто відрізняє сексуальність від вульгарності. Тому слід потренуватися перед дзеркалом, навчившись дивитися зухвало і таємниче, при цьому природно і не награно.

Світ фотографії не має жорстких рамок або обмежень. Тому ви можете запропонувати будь-які, навіть найсміливіші ідеї.