Смаколики від NEBESNAYABAKERY

Мене завжди захоплювало рукодільне мистецтво. Це так чудово, коли своїми руками можна зробити щось оригінальне.

Зараз мова піде про різні ласощі, а саме про людину, яка готує торти дивовижної краси, тістечка, імбирне пичево, макарон і багато іншого. Світлана Небесна прекрасна людина, кулінар і майстер своєї справи.

Моя робота фотографа полягає в тому, щоб створювати для людей блискуче минуле за допомогою знімків. Зараз кулінарія дуже щільно пов’язана з моєю діяльністю, адже полягає у виготовленні солодощів і оформленні свята, таким чином, солодощі можуть бути на тему: сім'ї, ювілею, весілля, канікул, подорожей, народження дитини і так далі.

Чому ще мене так зацікавила ця майстерність? Справа в тому, що всім своїм клієнтам, на різні свята, я дарую ласощі. Новорічні, великодні, осінні та інші тематичні проекти. А також за бажанням до подарункових сертифікатів. Безумовно, і упаковка і сертифікат оформлені в моєму стилі, але чому б не додати, до цього всього ще й солодкий дизайн.

Дивлячись на продуктові вироби Світлани, акцентується увага на те, що кожний виріб - це ексклюзив. Що відповідає високому професіоналізму в кулінарії, творче мислення, фантазія і нестандартний підхід до прийняття рішення. При кожному замовленні виходить нове та ексклюзивне. Додатково вона займається оформленням фотосесій, Кенді барів. Ми маємо неодноразові спільні проекти, а також участь в сімейних фестивалях. Мені дуже приємно працювати з Світланою, так як процес створення для неї - це ще і спосіб, втілити ідеї і думки людей. Тепер попереду у нас багато задумів, планів і відмінних проектів! З усіма роботами Світлани Небесної можна ознайомитись на її сторінці Instagram