Новини і статті о фотосесіях

Топ 6 причин, чому вам потрібна фотосесія?

Я впевнена, що кожен з вас задумувався, а для чого, взагалі, потрібна фотосесія? Адже з мильницею в руках можна наклацати безліч разів, трохи постаратися, і вийде пару непоганих кадрів. Можливо. Але невже варто себе обмежувати?

Як правильно зібратися на фотосесію?

Якщо ви розлучились з хлопцем, шеф на роботі постійно звинувачує в усіх гріхах світу, подруга тільки те й робить що критику, і взагалі, життя здається неповноцінним, заповни його… яскравими фотографіями! Киньте все, одягніть царські наряди, відчуйте себе королевою і вперед, на фотосесію! Але отримати бажаний результат, прекрасні фотографії і задоволення від самого процесу зйомки можливо тільки при правильній підготовці.

ЯКОМУ СТИЛЮ ВІДДАЄШ ПЕРЕВАГУ САМЕ ТИ?

Фотографія не має меж фантазії. Модні фотомайстри не стоять на місці. Винаходяться нові стилі, композиції, історії. Ми, фотографи, створюємо мистецтво, а ви, за бажанням, стаєте його частиною. Ви зважилися на професійну зйомку, і не знаєте який образ вам підійде?

НАЙКРАЩІ МІСЦЯ ДЛЯ ФОТОСЕСІЇ

Доля фотографа - прекрасні миті ... А відобразити їх варто не деінде, а в красивих і відповідних місцях. Образу моделі повинен відповідати фон, а так як про стилі ми вже писали, то сьогодні мова піде про найкращі місця у Києві, які можна виділити.

СІМЕЙНИЙ ФОТОГРАФ ІНЕССА МИХАЙЛІЧЕНКО

І важливо, емоції і відчуття ваше, хвилювання і радість в цей день, а не одяг, образ, макіяж і місце.

Смаколики від NEBESNAYABAKERY

Мене завжди захоплювало рукодільне мистецтво. Це так чудово, коли своїми руками можна зробити щось оригінальне.

Зараз мова піде про різні ласощі, а саме про людину, яка готує торти дивовижної краси, тістечка, імбирне пичево, макарон і багато іншого. Світлана Небесна прекрасна людина, кулінар і майстер своєї справи.

У СВІТІ ДИТЯЧОЇ ФОТОГРАФІЇ

Мої перші кроки в професії фотограф почалися з дітей. Їх настрій, усмішки і емоції я знімаю з 2010 року. Відверто кажучи, вони розкрили мене і допомогли рухатися вперед. Що й казати, поруч з малюками завжди відчувається тепло і радість на душі.